Praca: Pracownik Gastronomii

Pracownik Gastronomii
Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Gastronomii (praca w nocy)

Zostaw nam kontakt do siebie - kliknij APLIKUJ!

Oferujemy:
  • PRACA W NOCY! (22.00 – 6.00)
  • Posiłki pracownicze w trakcie zmiany
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! (po okresie próbnym)
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Dodatki i benefity
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego, szacunek.
Zadania:
  • Robienie kanapek i przekąsek
  • Prace porządkowe
  • Proste czynności zlecone
  • Obsługa maszyn vendingowych
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Książeczka SANEPID

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń m/k

Zadania : Kontrola poprawności dokumentów WZ, raportów pracy sprzętu i transportu i ich zgodności z zawartymi umowami oraz wyjaśnienie rozbieżności z dostawcami i usługodawcami Przygotowanie informacji, ewidencja i opracowanie raportów/zestawień zbiorczych...

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

JEŻELI: tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem osiągasz znakomite wyniki i wciąż chcesz udowadniać, że stać Cię na więcej masz bogate doświadczenie w sektorze HoReCa i zależy Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze Dołącz do naszego...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Google Ads Specialist

Czym będziesz się zajmował?: Projektowaniem, prowadzeniem kampanii reklamowych w Google Ads na rynkach w calej Europie. Analizowaniem wyników w Google Analytics, Zarządzaniem kampaniami produktowymi z tysiącami produktów, Raportowaniem swoich działań w...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj