Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0309
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat. B+E

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Analityk w Logistyce

Czym będziesz się zajmował(a)? Analizą wskaźników i mierników oraz rekomendacją zmian, Tworzeniem i analizą raportów, Współpracą z innymi działami w celu przygotowania interpretacji, Opracowywaniem i wdrażaniem narzędzi usprawniających analizy i...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Product Owner w obszarze EDI

Czym będziesz się zajmować? tworzeniem i utrzymaniem dokumentacji obszarowej, prowadzeniem szkoleń dotyczących obszaru/procesów, udziałem w projektach związanych z obszarem merytorycznym, koordynacją wdrażania zadań w ramach projektu, wsparciem eksperckim...

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel handlowy - Doradca ds. żywienia zwierząt

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: rozwijanie rynku sprzedaży produktów EKOPLON, realizację założonych celów sprzedażowych środków żywienia trzody i bydła, realizacja działań okołosprzedażowych - zapewnienie obsługi...

Firma: EKOPLON | Zielona Góra | wczoraj