Praca: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik Działu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów
  • Współpraca z różnymi działami firmy
  • Raportowanie często zgłaszanych problemów
  • Wsparcie techniczne
Wymagania:
  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność obsługi komputera
Mile widziane:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Przedstawiciel Medyczny

CEL PRACY codzienne kontakty z lekarzami i skuteczna promocja leków firmy reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie realizacja wyznaczonych celów przez firmę...

Firma: KRKA Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Praktykant do Programu Praktyk – budownictwo drogowe

Zadania: Wsparcie w nadzorowaniu pracy grup sił własnych oraz firm podwykonawczych Kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną Przygotowywanie podstawowych dokumentów budowy, m.in. raportów z prac Wsparcie w prowadzeniu bieżącej...

Firma: STRABAG Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Inżynier budowy

Zadania przygotowanie i analiza dokumentacji budowy przygotowanie wystąpień o odbiór robót, zestawień oraz raportów w zakresie w wykonanych robót budowlanych sporządzenie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcami weryfikacja i rozliczanie ilości...

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ