Praca: Pracownik do regeneracji wtryskiwaczy - monter wtryskiwaczy

Ogłoszenie numer: 6059532, z dnia 2021-11-22

Poszukujemy pracownika do dynamicznie rozwijającej się firmy - autoryzowanego serwisu napraw dieslowskich Bosch Diesel Service, która specjalizuje się w regeneracji części samochodowych tj. wtryskiwacze, pompy.

Firma działa na rynku od prawie 20 lat i zatrudnia obecnie prawie 50 pracowników.

Siedziba firmy mieści się w Zielonej Górze przy ulicy Zjednoczenia 101.

Pracownik do regeneracji wtryskiwaczy - monter wtryskiwaczy

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do dynamicznie rozwijającej się firmy - autoryzowanego serwisu napraw dieslowskich, która specjalizuje się w regeneracji części samochodowych tj. wtryskiwacze, pompy.

Praca odbywa się w pracowni naprawy przy użyciu specjalistycznych narzędzi i nowoczesnych maszyn.

Gwarantujemy pełne przeszkolenie i możliwość rozwoju na swoim stanowisku w zakresie finansów i kompetencji.

Wymagania

  • zdolności manualne, praca precyzyjna z podzespołami układu zasilającego
  • umiejętność szybkiej nauki i skupienia
  • samodzielność
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej będzie atutem podczas rozmowy

Oferujemy

  • bardzo wysoką organizację pracy wg standardów Bosch Diesel Service, Delphi Diesel Center,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premiami,
  • praca w systemie jednozmianowym (7-15),
  • możliwość rozwoju zawodowego w autoryzowanych centrach szkoleniowych,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
  • wsparcie - karta MultiSport.