Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Trzebiechów
Numer: StPr/23/0025
OBOWIĄZKI:

wg zawodu

Miejsce pracy:

Trzebiechów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Doradca Klienta

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku;...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Sprzedawca - Projektant Mebli Kuchennych

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz...

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprzedawca Artykułów Wyposażenia Wnętrz

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji; Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli oraz terminów...