Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0484
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji,- zapoznanie z funkcjonowaniem Wydziału Organizacyjnego,- przygotowywanie dokumentów do archiwizacji,- przepisywanie pism, kserowanie dokumentów,- przygotowywanie dokumentów do wysyłki,- obsluga urządzeń biurowych (faxu, kserokopiarki)- wykonywanie innych czynności poleconych przez Naczelnika Wydziału,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa kserokopiarki
Uprawnienia: obsługa faksu
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie