Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0328
OBOWIĄZKI:
- obsługa sekretariatu,- przyjmowanie i ewidencjonowanie pism przychodzących,- przygotowanie dokumentacji i prób do wysyłki,- obsługa urządzeń biurowych,- prowadzenie rejestrów biurowych,- przygotowanie iwydawanie druków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Mistrz produkcji

Opis stanowiska: nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego; zarządzanie zespołem pracowników; dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy; realizacja planów produkcyjnych; rozwiązywanie bieżących planów...

Firma: Ekoenergetyka-Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Działu Dostaw

Do Twoich zadań będzie należało: odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży poprzez bezpośrednie dostawy towarów do klientów realizacja celów i wskaźników biznesowych oraz budżetu sprzedaży pozyskiwanie klientów i nawiązywanie z nimi...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

do salonu w Focus Park w Zielonej Górze Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i...

Firma: OCHNIK S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ