Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0043
OBOWIĄZKI:
praca w systemie programu Gomig; prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej; weryfikacja złożonych dokuemntów, obsługa interesantów i urzadzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształecenie srednie; pracowitość i komunikatywność; praca pod presją czasu

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim