Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/1097
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Młodszy specjalista ds. utrzymania sieci (k/m)

Zadania: wykonywanie prac instalacyjnych i pomiarów nowobudowanych systemów teletransmisyjnych, energetycznych oraz systemów antenowych wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw usuwanie awarii i uszkodzeń urządzeń wykonywanie...

Firma: Emitel S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller) Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto...

Firma: HorizonJobs | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa

Szukamy energicznego Przedstawiciela Handlowego do zespołu w firmie importującej i sprzedającej hurtowo produkty spożywcze z Włoch, takie jak mięso, owoce morza, sery, makarony czy wino. Będziesz odpowiadał za współpracę z klientami z sektora HoReCa....

Firma: Giotto Food | Zielona Góra | dzisiaj