Praca: Pracownik biurowy (prokuratura okręgowa)

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik biurowy (prokuratura okręgowa)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0957
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: **Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Robotnik gospodarczy

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Robotnik magazynowy

Wsparcie operacji magazynowych polegające na przyjmowaniu dostaw towaru oraz sprawdzeniu ich ilości oraz jakości, planowaniu przestrzeni magazynowej, rozkładaniu towarów w magazynie na półkach, oznaczaniu kartonów i wprowadzaniu produktów na stan magazynowy,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierowca kat. B, kat. B+E

Opis stanowiska transport samochodów na lawecie wypełnianie dokumentów przewozowych udokumentowanie stanu przewożonego samochodu Mile widziane doświadczenie: na trasach międzynarodowych w prowadzeniu oraz obsłudze autolawety, lawety. Zatrudniamy także bez...

Firma: PHU MASTER | Zielona Góra | wczoraj