Praca: Pracownik biurowo-administracyjny

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowo-administracyjny
Miejsce pracy: Zielona Góra | Numer ref.: PBA/176/ALE

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w jednym największych banków w Polsce
  • Możliwość nabycia doświadczenia w pracy biurowej
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Medicover, ubezpieczenie PZU)
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych 8:00-16:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Wynagrodzenie: 18,30 zł/h brutto

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość programów MS Office i poczty Outlook
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie do pracy z klientem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Zadania:

  • Wspieranie zespołu w codziennych pracach
  • Uzupełnianie danych w tabelach
  • Odbieranie dokumentów od klientów
  • Kontakty telefoniczne z klientami w sprawie brakujących dokumentów
  • Pomoc w opracowywaniu wniosków o ulgi w opłatach
  • Wspieranie dyrektora działu w czynnościach zapleczowych

Analityk w Logistyce

Czym będziesz się zajmował(a)? Analizą wskaźników i mierników oraz rekomendacją zmian, Tworzeniem i analizą raportów, Współpracą z innymi działami w celu przygotowania interpretacji, Opracowywaniem i wdrażaniem narzędzi usprawniających analizy i...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Product Owner w obszarze EDI

Czym będziesz się zajmować? tworzeniem i utrzymaniem dokumentacji obszarowej, prowadzeniem szkoleń dotyczących obszaru/procesów, udziałem w projektach związanych z obszarem merytorycznym, koordynacją wdrażania zadań w ramach projektu, wsparciem eksperckim...

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel handlowy - Doradca ds. żywienia zwierząt

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: rozwijanie rynku sprzedaży produktów EKOPLON, realizację założonych celów sprzedażowych środków żywienia trzody i bydła, realizacja działań okołosprzedażowych - zapewnienie obsługi...

Firma: EKOPLON | Zielona Góra | wczoraj