Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/23/0082
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sulechów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Konsultant - Wsparcie techniczne klienta w j. holenderskim

Praca polega na rozwiązaniu problemów technicznych związanych z networkingiem klienta w języku holenderskim przez telefon (tylko połączenia przychodzące), e-mail i czat. bardzo dobra znajomość języka holenderskiego B2+/C1 oraz angielskiego B2 umiejętność...

Firma: Concentrix | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Sprzedaży Hurtowej OZE

Poszukujemy kandydatów w całej Polsce Twój zakres obowiązków Pozyskiwanie, rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dużymi klientami z branży OZE Prezentowanie produktów, przygotowywanie ofert, ustalanie warunków współpracy z kontrahentami...

Firma: XENE P. S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Księgowa / Księgowy

Czekamy na Kandydata, który: posiada wyższe wykształcenie z dziedziny Finansów i Rachunkowości lub podobne, posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, zna Pakiet MS Office a w szczególności MS Excel, wykazuje się zaangażowaniem,...

Firma: Elwiz Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj