Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0276
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - zapoznanie z funkcjonowaniem Wydziału Komunikacji i Transportu, - przygotowanie dokumentów do archiwizacji, - przepisywanie dokumentów, kserowanie dokumentów, - przygotowanie dokumentów do wysyłki, - obsługa urządzeń biurowych (faxu, kserokopiarki), - wykonywanie innych czynności poleconych przez Naczelnika Wydziału

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie