Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sulechów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Spedytor międzynarodowy

Twój zakres obowiązków obsługa klientów w zakresie transportu drogowego FTL z wykorzystaniem floty własnej, pozyskiwanie nowych klientów, współpraca z osobistym asystentem oraz dyspozytorami, którzy odciążą Cię od prac administracyjnych, współpraca z...

Firma: Koimex S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Rozwoju Produktu

Twoje obowiązki Opracowywanie nowych receptur produkcji pieczywa, Wdrażanie nowych technologii i usprawnień procesu produkcji, Poszukiwanie innowacyjnych surowców i technologii, Nadzór nad testami i ich rozliczanie ich, Zarządzanie projektami, Ocena...

Firma: Praca.pl Sp. z o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

Obsługa klientów w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz. Doradztwo techniczne. Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej. Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych. Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy na poczcie Outlook i dedykowanych...

Firma: BEL-POL | Nowa Sól | wczoraj