Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/1149
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Agent Nieruchomości

Co otrzymasz jako agent nieruchomości RE/MAX? wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe , dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem...

Firma: RE/MAX Polska | Zielona Góra | wczoraj

Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położny / Ratownik Medyczny / Opiekun Medyczny

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań; Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań; Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi...

Firma: Synevo Sp. z o.o. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Magazynier

Markowanie, zabezpieczanie oraz sortowanie odzieży, tekstyliów i produktów przemysłowych. Przygotowywanie towarów do wysyłki. Utrzymywanie porządku na miejscu pracy. Współpraca z różnymi działami. Znajomość języka polskiego. Mile widziana...

Firma: HR Work Force | Sulechów | wczoraj