Praca: Pracownik administracyjno-biurowy / sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik administracyjno-biurowy / sekretarka
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0830
OBOWIĄZKI:
obsluga sekretariatu w tym m.in. przyjmowanie i nadawanie listów , prowadzenie książki korespondencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów międzyludzkich [komunikatywność]

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, nawiązywanie kontaktów międzyludzkich, komunikatywność, obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks), biegła obsługa komputera (internet, Mc Office), jezyk angielski A1

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze