Praca: Pomocnik kominiarza

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pomocnik kominiarza
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/20/0741
OBOWIĄZKI:
Czyszczenie przewodów kominowych, wybieranie sadzy, montaż drzwiczek kominowych, przemurowania. Praca na terenie gminy i miasta Nowa Sól w godz.8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Brak przeciwskazań do pracy na wysokości, komunikatywność, punktualność.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli