Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
PRACE PORZĄDKOWE I PIELĘGNACYJNE NA TERENIE MIASTA W ZMIENNYCH WARUNKACH ATMOSFERYCZNYCH, OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI, OBSŁUGA DMUCHAWY, KOSZENIE TRAW, NASADZANIE ROŚLIN, KWIATÓW, PIELENIE, ZAMIATANIE ULIC I CHODNIKÓW, UPRZATANIE ŚMIECI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim