Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/23/0033
OBOWIĄZKI:
- SZKOLENIE BHP I PPOŻ.,- ZAPOZNANIE Z CAŁOKSZTAŁTEM FUNKCJONOWANIA PRZEDSIĘBIORSTWA/INSTYTUCJI,- WYKONYWANIE PRAC POMOCNICZYCH PRZY SZALUNKACH I RUSZTOWANIACH,- KOPANIE I WYPEŁNIANIE DOŁÓW, ROWÓW PRZY UŻYCIU NARZĘDZI RĘCZNYCH,- ŁADOWANIE I ROZŁADOWYWANIE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH,- WYKONYWANIE PROSTYCH PRAC ROZBIÓRKOWYCH,- POSŁUGIWANIE SIĘ PROSTYMI NARZĘDZIAMI TAKIMI JAK KILOF, ŁOPATA, TACZKA,- WYKONYWANIE PROSTYCH PRAC ROZBIÓRKOWYCH - USUWANIE GRUZU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: BEZ NAŁOGÓW
Uprawnienia: dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie