Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0585
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - roboty ziemne, - uporządkowanie narzędzi po wykonanej pracy, - układanie styropianu, - uczestniczenie przy montażu instalacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętności remontowo-budowlane
Uprawnienia: umiejętności z zakresu hydrauliki

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie