Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0508
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy wykonywaniu budynków mieszkalnych, przygotowywanie niezbędnych materiałów, malowanie, nakładanie tynków, sprzątanie po budowie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne : sprawny fizycznie

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim