Praca: Pomoc nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/2113
OBOWIĄZKI:
opieka medyczna nad dziećmi przewlekle chorymi zgodnie z zaleceniami lekarskimi i bieżącymi potrzebami dzieci; znajomość instrukcji obsługi urządzeń na stanowisku pracy; sprowadzanie dzieci klas I-III z klas i świetlicy do stołówki szkolnej na posiłki; odprowadza i przeprowadza dzieci z zajęć świetlicowych (np. sala gimnastyczna, biblioteka, sala komputerowa, boisko), pomoc przy przemieszczaniu dzieci niepełnosprawnych z klasy do klasy, z świetlicy do klasy oraz pomoc przy korzystaniu z windy, pomoc przy rozbieraniu i ubieraniu dzieci z odzieży i obuwia (przyjście do szkoły, zmiana obuwia na zajęcia sportowe, wyjście ze szkoły) i czynności higieniczne; udzielanie pomocy medycznej w nagłych wypadkach; współpracuje z wychowawcami świetlicy w organizowaniu opieki i wychowaniu dzieci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, przygotowanie medyczne - praca z dzieckiem z cukrzycą

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 264 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze