Praca: Pomoc nauczyciela- wychowawcy w przedszkolu

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pomoc nauczyciela- wychowawcy w przedszkolu
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0714
OBOWIĄZKI:
Pomoc nauczyciela odpowiedzialna jest za ład i porządek w sali oraz przedszkolu, wydaje dzieciom posiłki oraz sprząta po skończonym posiłku. Pomaga nauczycielowi- wychowawcy oraz dzieciom w nauce czynności samoobsługowych.Praca w godzinach 6:30-14:30; 7:30-15:30; 8:30-16:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli