Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1986
OBOWIĄZKI:
pomoc w kuchni w przygotowywaniu produktów do obiadu, zmywanie naczyń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy w kuchni, umiejętność organizowania sobie pracy, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Kasjer-Sprzedawca

Sprawdź co możemy Ci zaoferować! Umowę o pracę na pełny etat Zmianowy czas pracy Realne możliwości rozwoju Paczki i bony okolicznościowe Ubezpieczenie grupowe; opieka medyczna; karty sportowe; program stypendialny dla dzieci pracowników Jesteś ciekawy/a,...

Firma: Delikatesy Centrum | Nowa Sól | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Koordynator ds. Organizacji Dostaw

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało: nadzór nad procesem kompletacji towarów dla klientów fakturowanie organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu oraz procesu dostaw reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dostawcami współpraca z...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Sprzedawca

Czym będziesz się zajmować? Obsługą Klienta - doradca wizerunkowy Klienta, Budowaniem długofalowych relacji z Klientem, Pomocą przy sprzedaży w sklepie, obsłudze tabletów oraz skanerów esize.me, Przyjmowaniem oraz rozkładaniem dostaw i zamówień na...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ