Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/22/0554
OBOWIĄZKI:
1. Szkolenie bhp i ppoż.2. Zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji.3. Przyuczenie przy procesach technologicznych w kuchni.4. Nauka przygotowania do produkcji posiłków.5. Nauka porcjowania i wydawania posiłków.6. Nauka mycia i dezynfekcji pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych.7. Nauka opłukiwania i wyparzania naczyń po posiłku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie