Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/22/0499
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa,- przygotowywanie półproduktów,- pomoc w przygotowywaniu dań,- wydawanie dań,- nauka rozbierania mięsa,- utrzymywanie czystości naczyń, narzędzi, sprzętu używanego w kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywna znajomość języka polskiego

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie