Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pokojowa
Miejsce pracy: Cigacice
Numer: StPr/24/0394
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pokoi hotelowych, apartamentów oraz części wspólnych. Zgodnie ze zleceniami od kontrahentów na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Cigacice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Specjalista ds. Reklamacji

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Nadzór nad reklamacjami (przyjmowanie, analiza); Wprowadzanie reklamacji do systemu oraz zgłaszania ich do producenta; Przygotowywanie...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik sklepu

Wymagania: Doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej; Znajomość lokalnego rynku odbiorców; Umiejętność zarządzania zespołem pracowników; Umiejętność planowania i organizacji pracy, Samodzielność w realizacji zadań, Prawo jazdy kat. B. Zakres...

Firma: Grudnik Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel Medyczny

CEL PRACY codzienne kontakty z lekarzami i skuteczna promocja leków firmy reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie realizacja wyznaczonych celów przez firmę...

Firma: KRKA Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ