Praca: Pizzerman (k/m)

Pizzerman (k/m)
Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Świebodzinie poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

(praca dodatkowa)

Zostaw nam swoje CV – kliknij przycisk Aplikuj!

Lub skontaktuj się z nami: 539 526 610

Oferujemy:
  • PRACA DODATKOWA – 2-3 dni w tygodniu (max. do 30 h tygodniowo)
  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Benefity pozapłacowe
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na stanowisku Pizzera
  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • Znajomości zasad związanych z bezpieczeństwem żywności
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników
  • Książeczka SANEPID
Zadania:
  • Przygotowywanie pizzy zgodnie z założeniami menu management
  • Dbałości o jakość, smak i przygotowywanej pizzy
  • Dbałości o porządek w miejscu pracy

Koordynator Robót Elektrycznych

Nadzorowanie i koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy, harmonogramy oraz dokumentację techniczną Monitorowanie...

Firma: Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik budowy

Odpowiedzialność za realizację projektu w zakresie organizacji prac, kontroli jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami w kontrakcie, projektem, przyjętym harmonogramem, dokumentacją...

CZYTAJ WIĘCEJ

Administrator baz danych

Czym będziesz się zajmować? Administracją i monitorowanie ciągłości działania systemów bazodanowych firmy, Opieką nad powierzonymi systemami serwerowymi, aplikacyjnymi i składowania danych, Wsparciem w utrzymaniu bezpieczeństwa infrastruktury...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj