Praca: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pakowacz
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0798
OBOWIĄZKI:
pakowanie toreb, obcinanie nitek, wyrównanie szwów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

ze wzgledu na charakter pracy preferowane są kobiety

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Koordynator Stoiska

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik hurtowni spożywczo - przemysłowej

AA Euro Recruitment Poland Sp. z .o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów dla jednego z naszych Klientów sieciowych. Jeśli szukasz pracy stałej lub dorywczej i posiadasz aktualne badania sanepid to zapoznaj się z naszą ofertą: Lokalizacje: cała Polska...

Firma: AA Euro Recruitment Poland | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży

Dla nas ważne jest: Twoje doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu, czy swoją karierę zawodową chcesz wiązać z zarządzaniem i rozwijaniem zespołu, czy jesteś aktywny i profesjonalnie podchodzisz do wykonywanych zadań, czy jesteś gotowy na...

Firma: Aviva Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ