Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/22/0371
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki, - kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pracownik administracyjny

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Sulechów | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Zastępca Kierownika Sklepu

Zadania współpraca z kierownikiem sklepu w zakresie koordynowania i organizowania pracy nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem sklepu pod nieobecność kierownika nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów...

Firma: Action Poland Sp. z o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Serwisant sprzętu agd

wg zawodu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ