Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0775
OBOWIĄZKI:
ręczne sortowanie, układanie i pakowanie płyt HDF/MDF, prace pomocnicze na dziale produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : wymiar czasu pracy: 40-60h/tygodniowo praca w dni wolne: tak praca w weekendy: tak system czasu pracy: ruch ciągłysystem wynagradzania: godzinowy specyfika stanowiska pracy: hałas, pył, praca na stojącomile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją płyt pilśniowych

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim