Praca: Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/20/0785
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad pacjentami oddziałów LCO Sp. z o.o.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: Przygotowanie zawodowe w zawodzie opiekuna medycznego

Miejsce pracy:

Świebodzin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Doradca Ubezpieczeniowy

FORMA ZATRUDNIENIA B2B CZAS PRACY elastyczny MIEJSCE PRACY cała Polska ROZWÓJ: Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania...

Firma: Nationale-Nederlanden | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy...

Firma: Nationale-Nederlanden | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Działu Personalnego (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Współtworzenie i realizacja polityki personalnej Planowanie zatrudnienia oraz analiza kosztów Organizacja i zapewnienie obsługi kadrowo-płacowej Spółki Zarządzanie zespołem osób oraz procesami z obszaru kadr i płac Realizacja procesów...

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ