Praca: Operator wózka wysokiego składowania

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Operator wózka wysokiego składowania
Miejsce pracy: Świebodzin
TWOJA ROLA

Wspieranie produkcji oraz czynności związane z rozładunkiem oraz załadunkiem towaru na magazynie.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Przyjmowanie dostaw towaru oraz rozładunek samochodów ciężarowych
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów
  • Sprawdzanie zgodności przyjętych towarów z fakturą
  • Obsługa urządzeń magazynowych
  • Udział w regularnych inwentaryzacjach magazynu
  • Wspieranie pracy innych magazynierów
  • Konsultowanie dostaw i działań logistycznych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz wprowadzenie wydanych materiałów do systemu magazynowego
  • Stosowanie się do wew. procedur
  • Dbałość o wysoki standard, dobrą organizację i porządek w miejscu pracy z przyjętymi 5S
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez pracodawcę będących częścią zadań wchodzących w zakres zajmowanego stanowiska
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. podstawowe
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (II lub I WJD)
  • Umiejętność obsługi skanera, umiejętność liczenia
  • Doświadczenie min 1 rok
  • Gotowość do pracy zmianowej
OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realną możliwość rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.