Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/24/0169
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: obsługa wózków widłowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : uprawnienia do obsługi wózka widłowego[Umiejętność 1] : kierowca wózków widłowych

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 31,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie