Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Operator maszyn
Miejsce pracy: Kożuchów
Numer: StPr/21/0651
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn i urządzeń do produkcji metali, kontrola jakości, przygotowanie detali metalowych oraz ich transport.Praca wymagająca dźwigania dla kobiet do 20 kg, dla mężczyzn do 40 kg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

min. 1 m-c doświadczenia na produkcji, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym i na wysokości do 3 m. Umiejetność współpracy i komunikacji w zespole. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Kożuchów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli