Praca: Operator maszyn (tokarki, szlifierki, frezarki)

Ogłoszenie numer: 5577219, z dnia 2021-09-24

ROTOMETAL SP. Z O.O.
Jesteśmy firmą produkującą cylindry do maszyn poligraficznych. Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz najnowocześniejsze maszyny CNC dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych produktów. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów oraz krótkie terminy dostaw sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów narzędzi dla poligrafii i są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Operator maszyn (tokarki, szlifierki, frezarki)

Miejsce pracy: lubuskie / Świebodzin

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • ustawianiem i obsługą maszyn,
  • obsługą urządzeń pomiarowych,
  • wykonywaniem detali zgodnie z powierzoną dokumentacją.

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

  • posiadają wykształcenie w kierunku: ślusarz, operator obrabiarek skrawających, elektromechanik,
  • pracowały już na produkcji lub interesują się maszynami produkcyjnymi,
  • obsługiwały maszyny sterowane komputerowo lub dla których obsługa komputera nie stanowi problemu,
  • są gotowe na pracę zmianową (po wdrożeniu).

Oferujemy

Co oferujemy?

  • pracę w nowoczesnej firmie będącej liderem w branży produkcji narzędzi do poligrafii, posiadającej nowoczesny park maszynowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wdrożenie: przez pierwszy okres zatrudnienia ułatwimy Ci proces adaptacji i zadbamy o Twoje wdrożenie. Przeszkolimy Cię z obsługi jednej z maszyn: szlifierka, frezerka, tokarka. Będziesz uczył się i pracował pod opieką doświadczonego pracownika, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Zdobędziesz szeroki zakres wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem,
  • Dofinansowanie do kosztów dojazdu/organizujemy transporty