Praca: Operator maszyn rolniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Operator maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Bojadła
Numer: StPr/21/0356
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie wszelkich prac polowych, obsługa GPS, obsługa nowoczesnych maszyn rolniczych (ciągników), dbałość o powierzony sprzet rolniczy. Praca dwuzmianowa w godzinach od 06:00- 14:00, !4:00- 22:00 w Bojadłach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, sumienność. Wymagane co najmniej 3 miesięczne doświadczenie na w/w stanowisku.

Miejsce pracy:

Bojadła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli