Praca: Operator koparki

Ogłoszenie numer: 4495199, z dnia 2021-04-30

Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna)

Operator koparki

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Obsługa koparki na terenie budowy
  • Prace ziemne, transportowe, załadunkowe
  • Prace drogowe
  • Kontrola stanu technicznego powierzonej maszyny
  • Prowadzenie raportów dziennych sprzętu

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia klasy minimum III (do 25 ton), mile widziane klasy I
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Środki ochrony indywidualnej (odzież, obuwie robocze)
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną