Praca: Obuwnik

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Obuwnik
Miejsce pracy: Czerwieńsk
Numer: StPr/21/2228
OBOWIĄZKI:
Maszynowe wykrawanie części składowych obuwia, łączenie elementów obuwia, wykończenie obuwia, kontrolowanie części składowych obuwia, kontrolowanie jakości wykonywanego obuwia, pakowanie obuwia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Czerwieńsk


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Kontroler Jakości Delivery

Do Twoich zadań będzie należało zapewnienie wymaganej jakości produktów przygotowywanych do wysyłki do naszych klientów raportowanie nieprawidłowości związanych z przygotowywaniem produktów wysyłanych do klientów MAKRO oraz opracowywanie reklamacji...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik Gospodarczy / Porządkowy

Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! lub zlecenie, Dobra stawka! PRACA: elastyczny grafik, Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, Transport pracowniczy lub dofinansowanie dojazdu do pracy! TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego,...

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Asystent na planie Modivo

Czym będziesz się zajmować? Ogólną pomocą dla stylisty w procesie budowania stylizacji, Współpracą z modelami, Dbaniem o nienaganny wygląd produktów na modelach, Dbaniem o bazę dodatków i ich odpowiednią segregację, Dbaniem o porządek w miejscu pracy,...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ