Praca: Obchodowy - monter

Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A.

należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych w regionie lubuskim, wytwarzającym energię elektryczną oraz ciepło sieciowe dla Zielonej Góry

w niskoemisyjnej elektrociepłowni opartej na gazie.

Zapewniamy bezpieczne i stabilne warunki pracy, ciągły rozwój w nowoczesnej firmie,

zintegrowanej z lokalnym środowiskiem.

Dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Obchodowy - monter
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: PGEEC/ECZG/JS/11/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zapisów i analizowanie parametrów pracy węzłów cieplnych, kotłowni, instalacji, urządzeń rozliczeniowych - w celu identyfikacji nieprawidłowości w ich pracy.
  • Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i awaryjnych w zakresie hydraulicznym i elektrycznym.
  • Lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek i nieprawidłowości.
  • Dokonywanie regulacji automatyki pogodowej i przepływów według mocy zamówionych przez odbiorców ciepła.
  • Prowadzenie w terenie odczytów z układów pomiarowo rozliczeniowych – liczniki ciepła, wodomierze.
  • Uczestniczenie i wykonywanie czynności podczas odbiorów, przeglądów technicznych UDT i innych kontrahentów.
  • Przestrzeganie obowiązujących instrukcji, norm, procedur.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność odczytów urządzeń pomiarowych i liczników ciepła.
  • Zaangażowanie, chęć do pracy oraz pozytywne nastawienie.
  • Umiejętność obsługi komputera, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Uprawnienia energetyczne Grupy 2 w zakresie eksploatacji.
  • Znajomość zagadnień w zakresie budowy, zasad działania węzłów cieplnych, kotłowni, sieci ciepłowniczej oraz automatyki regulacyjnej.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.