Praca: Nauczyciel- wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Nauczyciel- wychowawca
Miejsce pracy: Siedlisko
Numer: StPr/21/0581
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel - wychowawca w przedszkolu realizuje zadania wychowawczo-dydaktyczne oraz opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji. Jest odpowiedzialny za ład i porządek w sali, pomaga dzieciom w nauce czynności samoobsługowych.Praca w godzinach od 6:30-14:30, 8:30-16:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: edikacja wszczesnoszkolna i przedszkolna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe o kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Miejsce pracy:

Siedlisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli