Praca: Nauczyciel wspomagający

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Nowe Miasteczko
Numer: StPr/21/0444
OBOWIĄZKI:
Obowiązki wynikajace z karty nauczyciela art 6 Nauczyciel obowiązany jest:1) rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym mu stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę;2) wspierać każdego ucznia w jego rozwoju;3) dążyć do pełni własnego rozwoju osobowego;3a) doskonalić się zawodowo, zgodnie z potrzebami szkoły;4) kształcić i wychowywać młodzież w umiłowaniu Ojczyzny, w poszanowaniu Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, w atmosferze wolności sumienia i szacunku dla każdego człowieka;5) dbać o kształtowanie u uczniów postaw moralnych i obywatelskich zgodnie z ideą demokracji, pokoju i przyjaźni między ludźmi różnych narodów, ras i światopoglądów. i kodeksy pracy art 100, 211
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym posiadający kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej (pedagogika, rewalidacja, oligofrenopedagogika, pedagogika terapeutyczna, resocjalizacja). Praca z uczniem niepełnosprawnym, niedostosowanym społecznie oraz zagrożonym niedostosowaniem społecznym.

Miejsce pracy:

Nowe Miasteczko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli