Praca: Nauczyciel podstawy przedsiębiorczości

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Nauczyciel podstawy przedsiębiorczości
Miejsce pracy: Nowe Miasteczko
Numer: StPr/21/0594
OBOWIĄZKI:
Obowiązki wynikające z karty nauczyciela art 6 oraz kodeksu Pracy art. 100 i 211. Praca na 2/18 etatu. Nauka przedmiotu podstaw przedsiębiorczości w liceum ogólnokształcącym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Ekonomia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Nowe Miasteczko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

311 - 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli