Praca: Nauczyciel języka niemieckiego

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Nauczyciel języka niemieckiego
Miejsce pracy: Bytnica
Numer: StPr/22/0605
OBOWIĄZKI:
Nauczanie w szkole podstawowej języka niemieckiego.wymiar etatu 6/18
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Bytnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 199 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pracownik Działu Zakupów

Zadania: realizacja zakupów kontrola planowania i realizacji zamówień przejrzyste i kompletne prowadzenie dokumentacji zakupowej utrzymywanie bieżącego kontraktu z dostawcami sumienne wprowadzanie danych do systemów informatycznych stosowanych w Spółce...

Firma: GEDIA Poland Sp.z.o.o. | Nowa Sól | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych

Twój zakres obowiązków będzie obejmował: współpracę mailową i telefoniczną z Klientami i Partnerami DB Schenker, podczas której możesz rozwijać znajomość języków obcych, organizację transportów dla Klientów i Partnerów zagranicznych DB Schenker,...

Firma: Schenker Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Opiekun Techniczny

Opiekę techniczną nad podległymi marketami Prace serwisowe Kontrolowanie budowy nowych placówek Odbiór urządzeń chłodniczych w nowych marketach Współpracę z kierownikami regionu i firmami zewnętrznymi Bieżącą kontrolę zgłoszeń do działu...

Firma: Dino Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ