Praca: Nauczyciel języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0331
OBOWIĄZKI:
nauczanie j ezyka angielskiego w grupach przedszkolnych oraz w klasach 1-8 szkoły podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, umożliwiające wykonanie zawodu, kierunek/specjalność umożliwiający wykonanie zawodu nauczyciela jezyka angielskiego, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze