Praca: Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0308
OBOWIĄZKI:
Realizacja planu dydaktyczno-wychowawczego wg tygodniowego rozkładu zajęć. Współdziałanie z rodzicami w sprawach wychowania i nauczania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: Edukacja przedszkolna

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie