Praca: Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Monter
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/20/1845
OBOWIĄZKI:
- Prace manualne - składanie obudów metalowych, montaż mechaniczny podzespołów,- Otworowanie przy użyciu wiertarki ręcznej, lub stołowej,- Bezwzględne zachowanie przepisów BHP,- Utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy,-praca w trybie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku ( możliwość nadgodzin)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechaniczne

Wymagania inne:

zdolność szybkiego i praktycznego uczenia się; mile widziane wykształcenie zawodowe w obszarze mechaniki, elektrotechniki lub pokrewne, ale nie jest to wymóg konieczny, zdolności manualne, mile widziane umiejętności w zakresie posługiwania się prostymi narzędziami technicznymi, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze