Praca: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/24/0024
OBOWIĄZKI:
1. Szkolenie bhp i p.poż.2. Zapoznanie z calokształtem funkcjonowania przedsiebiorstwa/instytucji.3.Przygotowanie materiałów do robót wykończeniowych.4. Organozowanie stanowiska pracy do wykonywania robót wykończeniowych.5. Wykonywanie robót malarskich.6. Wykonywanie wykończeniowych robót murarskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie