Praca: Monter – Obchodowy

 PGE Energia Ciepła S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 13 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,5 GWt mocy elektrycznej 2,3 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 609 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz i Kielce. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu i Siechnicach.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.

Dla naszej spółki Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

Monter – Obchodowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: PGEEC/ECZG/JSK/20/2021

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

  • wykonywanie konserwacji, bieżących i awaryjnych napraw w zakresie węzłów cieplnych, lokalnych kotłowni oraz sieci cieplnych i przyłączy instalacji wewnętrznych,
  • lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek i nieprawidłowości,
  • prowadzenie w terenie odczytów z układów pomiarowo rozliczeniowych – liczniki ciepła, wodomierze,
  • uczestniczenie i wykonywanie czynności podczas odbiorów, przeglądów technicznych UDT i innych kontrahentów,
  • pełnienie funkcji dopuszczającego na polecenie pisemne,
  • dokonywanie regulacji automatyki pogodowej i przepływów mocy.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego,
  • uprawnienia energetycznych Grupy 1,2 w zakresie eksploatacji będą mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomości zagadnień w zakresie budowy, zasad działania węzłów cieplnych, kotłowni, sieci ciepłowniczej oraz automatyki regulacyjnej,
  • umiejętności odczytów urządzeń pomiarowych, liczników ciepła,
  • zaangażowania, chęć do pracy oraz pozytywnego nastawienia.

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • prywatną opieką medyczną,
  • bogaty system kafeteryjny ZFŚS,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego),
  • przyjazne środowisko pracy.

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Uprawnień na wózki widłowe; Elastyczności (praca...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik ds. Zakupów

Opis stanowiska: nadzór nad procesami zakupowymi wszystkich materiałów do procesu produkcyjnego i logistycznego kontakt z dostawcami, awizacje oraz nadzór nad terminami dostaw obsługa procesu reklamacji tworzenie długoterminowych prognoz materiałowych kontrola...

Firma: ante-holz Polska Sp. z o.o. | Kożuchów | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Rynku Paliw

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za : Tworzenie i opiniowanie umów handlowych na zakup i analizy paliw, Współpraca z dostawcami w zakresie monitoringu legalności urządzeń rozliczeniowych, uzgadniania protokołów odczytów, Współpracę z...

Firma: Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. | Zielona Góra | wczoraj