Praca: Monter instalacji sanitarnych

Ogłoszenie numer: 7637043, z dnia 2022-10-27

APS Instalacje

Firma instalacyjna od przeszło 20 lat specjalizująca się w instalacjach pomp ciepła (gruntowych i powietrznych), instalacjach grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych w budownictwie jednorodzinnym oraz dla obiektów przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • montaż instalacji grzewczych
  • montaż instalacjach sanitarnych i kanalizacyjnych wewnętrznych
  • praca na budynkach jednorodzinnych, jak i przemysłowych
  • praca na budowach w okolicach Zielonej Góry

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • umowa o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z przeszło 20 letnimi tradycjami
  • praca na nowoczesnych narzędziach i systemach instalacyjnych
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia